بسته
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  شاهکاری دیگر از طراح اپل پارک در ساختمان پهپادسازی

  شنبه, 29 اردیبهشت,1397

  آقای فاستر طراح اپل پارک از سوی شرکت DJI پیشنهاد طراحی ساختمان این شرکت را دریافت کرده است .

  شرکت DJI شرکتی بزرگ و مشهور در زمینه ساخت هواپیماهای بدون سرنشین فعالیت می کند دفتر اصلی شرکت DJI در شهر شنزن چین قراردارد. شرکت DJI در سال 2006 توسط یک دانشجوی مهندسی تاسیس گردید و در سال 2014 درآمد آن به 500 میلیون دلار رسیده است.

  شرکت DJI  به تازگی پیشنهادی به طراح اپل پارک برای طراحی ساختمان پهپادسازی داده است. که بعد از این پیشنهاد آقای فاستر در حال مذاکره با شرکت DJI برای روند این ساختمان در شنزن چین است و پیش بینی شده است تا پایان سال 2019 به بهره برداری برسد.

  این شاهکار جدید فاستر تشکیل شده از دو برج کنار یکدیگر و به وسیله یک پل معلق به هم متصل شده اند. همچنین ساخت سازه هایی از این دست که باعث اتصال ساختمان ها به یکدیگر می شود دسترسی افراد بیگانه را به ساختمان محدود می کند.

  فضای سبز محوطه و فضای سبز میان طبقات ساختمان به زیبایی آن چندین برابر اضافه می کند و شاهد یک بنای چشم نواز خواهیم بود. سازه اداری ساختمان به شکل کنسول های شناور هستند که از قسمت مرکزی به یکدیگر متصل می شوند.

  قرارگیری ستون در این ساختمان بسیار کم می باشد و برای شرکت هایی که قصد تست پرواز در داخل ساختمان را دارند بسیار مسئه مهمی است و می توانند این کار را در داخل ساختمان انجام دهند.

  مدیران شرکت DJI  امکاناتی چون سالن ورزشی، محل تدارکات جشن، سالن تئاتر و غیره برای کارمندان در نظر گرفته شده است تا مدت زمان بیشتری  در شرکت حضور داشته باشند .

  طراح اپل پارک به همراه تیم خود ساختمان های زیادی برای برند های مشهور طراحی کرده است از جمله بلومبرگ، مک لارن و IBM.

   

  نوشته شده توسط الهام فراهانی

  #ساخت_پهپاد

  #طراح_اپل_پارک

  #طراح_پهپاد

  bazarmaterial.com

  نظرات
  مهندسین برتر
  1397/02/30 09:19

  فکر می کنم ساختمان شرکت dji بسیار گیراتر و چشم نوازتر از اپل پارک بشه و آقای فاسترو همه با اسم شرکت dji بشناشن نه اپل پارک

  عالی
  1397/03/05 09:14

  خیلی جالب بود ممنون از خبراتون

  شاهکاری دیگر از طراح اپل پارک در ساختمان پهپادسازی
  1397/04/17 17:16

  بسیار عالی بود.

  انصراف از نظر