بسته
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  اجبار به نصب صفحات خورشیدی در خانه های نوساز کالیفرنیا

  شنبه, 22 اردیبهشت,1397

  یکی از روشهای کم هزینه برای تولید برق استفاده از صفحات خورشیدی در پشت بام خانه هاست.  تنها انرژی پایدار، انرژی خورشیدی است که فراوانی آن در کره زمین نمایان می باشد. انرژی تولید شده از خورشید به کره زمین آسیب نمی رساند و حافظ محیط زیست می باشد.

  باتوجه به اینکه کالیفرنیا از پیشگامان تولید انرژی پاک در دنیاست استفاده از صفحات خورشیدی در خانه های نوساز را اجباری کرده است . همچنین باید استانداردهای لازم را در تهویه و کیفیت هوا در ساختمان های نوساز رعایت کنند. این ایالت برای خرید اتومبیل های برقی هم به مردم مشوق های مالی ارائه می دهد.

  کمیسیون انرژی کالیفرنیا هزینه نصب صفحات خورشیدی را 10 هزار و 500 دلار تخمین زده است ولی در بلند مدت 16 هزار دلار در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. و همچنین نگهداری و تعمیر صفحات خورشیدی بسیار کم است و حتی برای منازل مسکونی چند سالی یکبار نیاز به تعمیر دارد.

  به گزارش یک گروه تجاری در کالیفرنیا یک پنجم خانه ها در کالیفرنیا امکانات نصب صفحات خورشیدی را دارند.

  کالیفرنیا تصمیم دارد تا سال 2020 کلیه خانه های نوساز و آپارتمان های حداکثر سه طبقه مجهز به نصب صفحات خورشیدی باشد.

  با توجه به اینکه در بیشتر شهرهای ایران آلودگی هوا بسیار زیاد و همچنین مصرف انرژی پر هزینه می باشد استفاده از صفحات خورشیدی در منازل مسکونی به اقتصاد و پیشرفت کشور بسیار کمک می کند. شاید مزایایی که برای شهروندان در نظر می گیرند آنها را تشویق به نصب صفحات خورشیدی نمی کند. مشوق های مالی بسیار می تواند به گسترش  استفاده از صفحات خورشیدی کمک کند و هزینه مصرف انرژی را کاهش دهد و آلودگی هوا در کلانشهرها را کاهش می دهد.

   

  نوشته شده توسط الهام فراهانی

  #صفحات_خورشیدی

  #نصب_صفحات_خورشیدی

  #کالیفرنیا

  #آلودگی_هوا

  bazarmaterial.com

  انصراف از نظر