بسته
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  خبرخوان

  اخبار

  وزیر راه و شهرسازی با اشاره به موضوع کارت مصالح ساختمانی گفت: با سفارش انبوهی که داده می شود، تخفیف گرفته خواهد شد، که آن تخفیف خودش یک دلیل برای کاهش قیمت مسکن است.آیتم مربوط به تسهیلات هنوز نهایی نشده است.
  مدیرعامل سازمان ملّی زمین و مسکن گفت: این سازمان با هماهنگی کمیته امداد امام‌خمینی «ره» مسکن‌های مهر بدون متقاضی در سراسر کشور را ، به مددجویان این کمیته واگذار خواهد کرد.
  جستجو در میان فایل‌های ارزان‌قیمت، در بازار مسکن، آپارتمان‌هایی با قیمت فوق‌العاده پایینتر، نسبت به سطح متعارف قیمت محله را پیش‌روی متقاضیان مسکن می‌گذارد، که به علت کلنگی بودن، قیمت پیشنهادی آنها به بهای زمین نزدیک نیست.
  سخنگوی کمیسیون ویژه ی حمایت از تولید ملّی و نظارت بر اجرای اصل 44 مجلس، با اشاره به اعلام خبری مبنی بر اینکه چهل و نه درصد منابع بانک ها، صرف خرید ملک شده است، گفت: بانک ها از ابتدای تشکیل خود به سمت فعّالیت در حوزه املاک رفته اند، و رقم چهل و نه درصدی منابع بانک ها، در حوزه ی مسکن نشان می دهد، که وضعیت رکود بسیار کُشنده است، وضعیت اشتغال و تولید به هیچ وجه خوب نیست، و توان بازپرداخت تسهیلات توسط تولیدکنندگان وجود ندارد.
  حق مسکن کارگران، به عنوان یکی از فاکتورهای سال آینده، فردا در جلسه ی شورای عالی کار، با حضور شرکای اجتماعی برگزار خواهد شد .
  مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس، با بیان این که در ماه بهمن، بخش عمده‌ای از واحدهای مسکن مهر ، به متقاضیان آن ها تحویل داده می‌شود، گفت: شرط تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس را ، بر تکمیل تمام زیرساخت‌ها و خدمات روبنایی و زیربنایی آن ها گذاشته‌ایم، تا بعد از بهره‌ برداری مشکلی برای متقاضیان ایجاد نشود.
  سیدحسین افضلی ، عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به برنامه وزارت راه، برای ارائه کارت های اعتباری خرید مصالح ساختمانی، به انبوه سازان و سرمایه گذاران بازار مسکن، اظهار کرد: در طی ده ماه اخیر سازندگان مسکن، به علت افزایش چشمگیر قیمت مصالح ساختمانی، دچار موانع عملیّاتی و مشکلات بسیاری شده اند، و این مسئله موجب شد که برخی از پروژه های ساختمانی، به علّ ت کاهش سرمایه متوقف شوند.
  برزگر، گفت: در چند سال اخیر، قدرت خرید مسکن در دهک‌های جامعه بسیار کاهش یافته، و دولت باید با افزایش تسهیلات و کاهش نرخ بازپرداخت، این حوزه را تقویت کند.