بسته
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  کاهش قیمت مسکن ، با ارائه ی زمین ، و وام به انبوه سازان، و افزایش سرعت در ساخت و ساز

  یکشنبه, 11 آذر,1397

  محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، در خصوص بازار رها شده ی مسکن گفت: در قانون اساسی کشورمان پیش‌بینی شده ،دولت امکانات لازم را ، برای خانه دار شدن مردم فراهم آورد، که در این زمینه وزارت راه و شهرسازی اقداماتی را انجام داده و حتی زمین‌هایی را به شرکت‌های تعاونی، برای ساخت و ساز داده‌اند، البته در زمینه ی مسکن مهر هم، کار‌های بزرگی انجام شده است؛

  وی افزود: امیدواریم در دوره ی جدید مدیریتی محمد اسلامی،  وزیر جدید راه و شهرسازی پروژه‌های مسکن مهر، در کشور پایان پذیرفته ،و شاهد سیاست‌گذاری‌های خوبی،  در خصوص بازار مسکن باشیم.

  عضو کمیسیون آموزش، و تحقیقات مجلس تصریح کرد: طرح مسکن مهر،  توانسته آرزوی خیلی ازمردم را که خانه‌دار شدن است برآورده ، و آن‌ها را از مستأجری رها سازد.

  وی افزود: مجلس شورای اسلامی، آمادگی دارد تا ضمن تخصیص بودجه به وزارت راه و شهرسازی،  برای ساخت‌وساز بازار مسکن، و ایجاد شهر‌های جدید و نوساخته، و سیاست‌های تعدیلی،  در این زمینه اقداماتی را انجام دهند. ضمن اینکه باید در زمینه ی ارائه تسهیلات و اعطای وام‌های مسکن،  آن هم براساس شرایط روز، کار‌ها و تغییراتی انجام شود.

  قمی خاطرنشان کرد: باید مسکن‌هایی که با مدیریت دولتی، در نقاط مختلف کشور ساخته می  شود ، فکری هم برای تامین زیرساخت‌هایش بشود. همچنین در صورت ارائه ی تسهیلات لازم،  به انبوه‌سازان و خریداران،  می‌توان امیدوار بود که دغدغه‌های مردم ،در این خصوص کاهش بیابد.

   

  نوشته شده توسط: فاطمه اسدی

  انصراف از نظر