Close
0 items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  مسکن مهر باید جمع شود

  Sunday, December 30, 2018

  محمدرضا رضایی کوچی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ،در خصوص وضعیت مسکن گفت: نگاه وزارت راه و شهرسازی و وزیر جدید در حوزه ی مسکن، نگاه مثبتی است و به این باور رسیده‌اند،که در شرایط فعلی، کشور نیاز به تولید مسکن دارد.

  رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: با کاهش قیمت دلار، شاهد پایین آمدن قیمت مصالح ساختمانی هم هستیم که قیمت مسکن را نیز تحت تاتیر قرار خواهد داد. روزهای آینده روزهای خوبی در حوزه ی مسکن خواهد بود، پس نگران نباشند.

  وی بیان کرد: مسکن مهر پروژه‌ای است که باید جمع شود، و نظر وزارتخانه نیز بر همین محور است؛ امسال حدود دویست هزار واحد مسکن مهر بلاتکلیف مانده اند، و با پیگیری این روند، می تواند مشکلات این بخش را حل نماید.

  رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نگاه این است که دولت تسهیلات ارزان قیمتی در حوزه ی مسکن تزریق نماید، که توافقات خوبی نیز صورت گرفته و پس از حضور وزیر جدید راه و شهرسازی، همراهی دولت با بانک ها بیشتر شده ، و اراده ی بهتری برای اعطای تسهیلات بانکی ارزانقیمت تر، به تعداد بیشتر، صورت گرفته است.

  رضایی با اشاره به اینکه اراده ی جدّی برای واگذاری زمین های دولتی صورت گرفته است، افزود: دولتی ها معمولا زمین ها را واگذار نمی‌کنند، اما با آمدن وزیر جدید، اراده ی جدّ‌یتری در وزارتخانه صورت گرفته که بتوانند زمین ها را واگذار نمایند.

  وی بیان کرد: دولت در مسیری قرار  گرفته ، که می توان برای تولید مسکن امیدوارتر بود. در بودجه سال 98 نیز، منابع مالی و کمک هایی که می توان به این حوزه کرد را لحاظ خواهیم نمود.

  تیم خبری بازارمتریال

  Leave your comment