Close
0 items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  در بهمن ماه بخش عمده‌ای از واحدهای مسکن مهر، به متقاضیان تحویل داده می‌شود

  Saturday, January 19, 2019

  مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس، با بیان این که در ماه بهمن،  بخش عمده‌ای از واحدهای مسکن مهر ، به متقاضیان آن ها تحویل داده می‌شود، گفت: شرط تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس را ، بر تکمیل تمام زیرساخت‌ها و خدمات روبنایی و زیربنایی ساختمان ها گذاشته‌ایم، تا بعد از بهره‌ برداری مشکلی برای متقاضیان ایجاد نشود.

  وی ادامه داد: متأسّفانه بسیاری از واحدهای مسکن مهر،  بعد از بهره‌برداری و تحویل به متقاضی،  با مشکلات بسیار زیادی روبه ‌رو می‌شوند، به همین دلیل در این دوره سعی کردیم،  واحدها را با تمام امکانات به متقاضیان تحویل دهیم.

  هدایت با بیان اینکه بعضی از سازندگان واحدهای مسکن مهر،  بدقولی کرده اند، و واحدها را به موقع به متقاضیان تحویل نداده‌اند، گفت: طی جلسه‌ای که با حضور وزیر راه و شهرسازی و نمایندگان برگزار گردید، قرار شد که با پیمانکاران متخلّف در این بخش برخورد شود.

  مدیرعامل شرکت عمران پردیس اظهار کرد: برخلاف مساعدت‌های بسیاری که برای تکمیل واحدهای مسکن مهر انجام شده، برخی از پیمانکاران مشکل‌ساز شده‌اند، و ما در ابتدا به آنها تذکّر می‌دهیم، سپس در صورت رعایت نکردن، سازنده دیگری را جایگزین آنها خواهیم کرد. در این دوره برخی از پیمانکاران طی تذکّراتی که گرفته‌اند، سرعت پیشرفت فعّالیت‌های خود را در این بخش افزایش داده‌اند.

  وی ادامه داد: بیشتر مشکلات سازندگان واحدهای مسکن مهر، مربوط به فاز هشت بوده ، که با تعدادی از آنها برخوردهای لازم را انجام داده‌ایم.

  هدایت بیان کرد: در فازهای پنجم و نهم پیمانکاران متعّهد جایگزین پیمانکاران متخلّف شده‌اند،  و همین امر باعث شده که پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها افزایش یابد.

  مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان این که متقاضیان می‌توانند واحدهای آماده‌ در پرند و هشتگرد را به جای واحدهای نیمه ‌تمام خود در پردیس تحویل بگیرند، افزود: هر متقاضی که علاقه ‌مند باشد، می‌تواند واحد آماده‌ای را در پرند و هشتگرد تحویل بگیرد، اما تا امروز استقبال زیادی نداشته است.

  وی درباره پکیج‌های واحدهای مسکن مهر در پردیس، گفت: متأسّفانه در بازه‌ای از زمان ، کمبود پکیج برای واحدهای مسکن مهر مشکل‌ ساز شده بود،  که این مشکل در فاز یازدهم بسیار بیشتر شده بود، اما هم‌اکنون پانصد واحد پکیج‌های خود را تحویل گرفته اند ، و طی یک قرارداد انجام شده، به صورت هفتگی پکیج‌ها آماده و تحویل داده می‌شوند.

  تیم خبری بازارمتریال

  Leave your comment