Close
0 items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  خبر های خوش برای مسکن مهری ها

  Thursday, December 20, 2018

  محمدرضا رضایی کوچی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،با اشاره به مشکلاتی که در سال‌های گذشته برای پایان پروژه مسکن مهر،  پیش آمده است، از جمله گرانی قیمتهای مصالح ساختمانی و ابزارالات ساختمان ، گفت: در سال‌های گذشته بودجه ی مناسبی برای پایان دادن به این پروژه در نظر گرفته نشده است.

  وی با بیان اینکه دولت و مجلس، باید در بودجه ی سالیانه، ردیف اعتباری مشخصی، برای تکمیل طرح‌های مسکن مهر، در سال آینده اختصاص بدهند، ادامه داد: کمبود منابع اعتباری، یکی از مهم‌ترین علل کُند شدن روند تکمیل طرح‌های مسکن مهر،درطی سال‌های اخیر است، که باید در بودجه‌های سالیانه ،به آن توجهی جدی شود.

  نماینده مردم جهرم در مجلس، با بیان اینکه حدود دویست هزار واحد مسکن مهر،  نیمه‌ تمام باقی مانده افزود: این تعداد مسکن مهر باقی مانده، عدد زیادی نیست، و می‌توان با همکاری دولت و مجلس ،راهکارهایی را برای حل این موضوع ، پیشنهاد کرد.

  رئیس کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به بودجه ی پیش‌بینی شده، برای اتمام مسکن مهر، در بودجه ی سال آینده، گفت: تمام شدن این پروژه ، از اولویت‌های وزارت راه و شهرسازی است، و دولت نیز اهتمام ویژه‌ای، برای این موضوع دارد.

  رضایی‌کوچی، با بیان اینکه در بودجه ی سال 98 دولت، توجه‌ ویژه‌ای به مسکن مهر داشته ، و برای اتمام آن بودجه ی مناسبی را تصویب کرده ، اظهار داشت: حدود پنج هزار میلیارد تومان، برای اتمام زیرساخت‌های این پروژه نیاز است، که در بودجه ی سال آینده عددی از سوی دولت ،برای همین منظور، پیش‌بینی شده است.

  تیم خبری بازارمتریال

  Leave your comment