بسته
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  خبرخوان

  اخبار

  عقبایی گفت: در صورتی که روند نزولی قیمت دلار ادامه پیدا کند، شاهد کاهش ۲۵ درصدی قیمت مسکن ، تا اسفند ۹۷ هستیم.
  بررسی بازار مسکن ، در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، نشان می‌دهد، این بخش همواره مورد تاخت و تاز ، سوداگران بوده است.
  فصل حساس ،در بازار مسکن -سه شنبه, 20 آذر,1397
  قیمت یک متر مربع مسکن، در شهر تهران که طی بهار ۹۲ تا بهار ۹۶ حول و حوش ۴ تا ۵/ ۴ میلیون تومان بود، پس از بهار ۹۶ طی ۱۸ ماه، با رشدی تند، به حدود ۲/ ۹ میلیون تومان ، در شرایط کنونی رسیده است.
  گوگل مسکن ارزان می سازد -دوشنبه, 19 آذر,1397
  گوگل ،هنوز مشغول بررسی طرح گسترش شهرک «Mountain View» است. و اکنون چشم اندازی واضح تر از تغییرات آن فراهم کرده است.
  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، از آمادگی بورس کالا برای انجام معاملات مسکن، بدون محدودیت خبر داد و گفت: فرایندهای اداری، سبب شده استقبال از اوراق تسه، زمانبر باشد.
  چرا بازار مسکن، قفل شد؟ -شنبه, 17 آذر,1397
  خرید مسکن در شهر تهران ، طی ماه گذشته به شکل کم سابقه ای و تا نزدیک کف ماهانه ی معاملات ،به اندازه حجم معاملات در ماه نیمه فروردین،افت کرد. (فروش کمتر از شش هزار واحد مسکونی) در تهران ،در آبان آن هم در بازاری که سابقه ی معاملات ماهانه هشت تا نه هزار آپارتمان طی رکود دوره ی قبل را دارد، به‌عنوان یک اتفاق قابل‌تامل، زیر ذره‌‌بین کارشناسان ، اقتصاد مسکن قرار گرفته است!
  مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، تاکید کرد: امسال حداقل اقدامات لازم، برای ساخت و آماده‌سازی پنجاه هزار واحد مسکونی را آغاز کرده ایم ، که قطعا زمینه‌ساز تولید مسکن، در سنوات آتی نیز در این مناطق ، خواهد بود.
  فضا برای رشد مسکن محدود شد -چهار شنبه, 14 آذر,1397
  با کاهش التهاب در بازار ارز، فضا به تدریج و کم کم برای ادامه ی رشد لجام گسیخته ی بازار مسکن محدودخواهد شد