بسته
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  خبرخوان

  اخبار

  طاهرخانی از طرح جدید مسکن اقشار متوسط ، برای بهبود بازار مسکن در شهرهای جدید خبر داد.
  رییس کمیته مسکن کمیسیون عمران مجلس گفت : با بیان اینکه تا ماه‌های آینده شاهد کاهش چشمگیر قیمت مسکن خواهیم بود، پیشنهادات جدیدی به منظور ساماندهی بازار مسکن در دست آماده شدن است.
  تعیین تکلیف نهایی بافت فرسوده -چهار شنبه, 27 تیر,1397
  بعد از گذشت چندین ماه از شروع طرح بازآفرینی شهری برای بافت فرسوده تعیین تکلیف نهایی شد. رئیس جمهوردر این جلسه با حضور شهرداران کلانشهرها و استانداران دستورات جدید برای بافت فرسوده صادر کرد.
  ساخت خانه در مریخ -دوشنبه, 25 تیر,1397
  یک دانشمند ایرانی ایده ی ساخت خانه در مریخ و ماه را ارائه داده و قرار است با همکاری ناسا این خانه ها ساخته شود. این محقق ایرانی ساخت خانه در مریخ و ماه را با طراحی و ساخت پرینترهای سه بعدی ارائه داده است.
  این روزها سوالات زیادی برای خریداران مسکن پیش آمده است. آیا خانه بخرند یا نخرند؟ وام مسکن بگیرند یا نگیرند ؟ اوراق چه فرقی با وام مسکن دارد؟
  تفاهم نامه ای فی مابین شرکت معماران بهطرح تحت عنوان بازار متریال با سازمان عمران شهرداری اراک منعقد گردید.
  محسن خلیلی عراقی گفت : به باور من کسری منابع مالی، تحریم، نوسانات قیمت ارز، ركود اقتصادي و سقوط قدرت خريد مصرف كنندگان مهمترین مسائل و مشکلات صنعت ایران در حال حاضر است.
  نمای شیشه ای ساختمان ها باید جمع آوری و نمای ایمن جایگزین آن شود. اگر نمای شیشه ای قبل از تصویب این قانون باشد باید تخریب و نمای ایمن جایگزین گردد.