Close
0 items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  میزان سود کارت مصالح ساختمانی هنوز مشخص نشده است.

  Thursday, January 24, 2019

  محمد اسلامی درحاشیه نشست هیأت دولت ، در پاسخ به این سؤال که سود کارت مصالح ساختمانی چقدر در نظر گرفته شده، گفت: این کار،  همچنان در حال برّرسی و مذاکره است، که  بانک مسکن محور آن است،  و ما طرحش را به بانک مسکن داد ه ایم که آن آماده کرده و با بانک مرکزی، در حال مشاوره هستن، ولی هنوز جمع‌بندی نشده است.

  وی همچنین تأکید کرد: نکته ای که در آن مطرح است، این است که تولیدات مصالح ساختمانی و تأسیساتی را تقویت کرده ، و هم اینکه خواهد توانست،  آن‌ها را از رکود بیرون آورد، به این صورت که با سفارش انبوهی که داده‌ می‌شود، تخفیف داده خواهد شد که آن تخفیف خودش یک دلیل برای کاهش قیمت مسکن است. آیتم مربوط به تسهیلاتی که تعلّق خواهد گرفت، هنوز نهایی نشده است.

   وی در پاسخ به سؤالی درباره تحقیق و بررسی از مسکن مهر و شرکت فرودگاهی گفت: از یک سال پیش چهار مورد تحقیق و بررسی ، برای وزارت راه‌ و شهرسازی ، در دستور کار نمایندگان مجلس و کمیسیون عمران بود، و پریروز سه مورد از این‌ تحقیق و بررسی ها سوالش مطرح شد،  و ما به همراه همکارانمان به کمیسیون رفتیم ، و توضیحاتی هم داده شد ولی همچنان بحثش ادامه دارد.

  وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: سوالی که داشتند درباره ی میزان سطح  کیفیت و اثربخشی ها بود ، همچنین رابطه ی تولید مسکن با نیاز جامعه، و منابع عمومی که صرف این پروژه شده از جمله این سؤالات بود. البته درباره ی استحکام این پروژه هم بحث هایی شد. موضوع دیگر هم در مورد با شرکت‌های فرودگاهی بود که در مجموع دوازده سؤال بود، که مسئولین مربوطه جواب داده بودند یکی هم بحث مربوط به خرید هواپیماهایی بود که به تازگی انجام شد.

  تیم خبری بازارمتریال

  Leave your comment